YouTube
נווטו אלינוצרו קשרצפו בסרטון

מטבחי יוקרה בהתאם לצרכים שלכם

מטבחי יוקרה


מטבחי יוקרה, הם לא לאו דווקא מטבחים יקרים. הם יכולים להיות אקלקטיים, מודרניים, תעשייתיים ואפילו מטבחים בסגנון פרובנס כפרי. מהי החשיבה המאפיינת מטבחי יוקרה? באילו חומרים משתמשים כדי ליצור אותם? ואילו פטנטים ישדרגו את חווית השימוש במרחב?


מהי החשיבה המאפיינת מטבחי יוקרה?


מטבחי יוקרה, הם תוצר של חשיבה מלאה והוליסטית על היקף השימוש בחלל, והצרכים של דיירי הבית.
כשבאים לעצב מטבחי יוקרה, מבינים את החומרים, הצבעים והפטנטים הנלווים, שניתן לשלב בשטח נתון, במטרה להשתלב או להכתיב את סגנון העיצוב המרחב הציבורי.
אי אפשר לגשת לפרויקט של מטבחי יוקרה מבלי להבין את סגנון העיצוב של הבית, בחירת הצבעים צריכה להתכתב עם פלטת הגוונים השלטת, להשתלב בתוכה הן בנגיעות קלות של אביזרי פרזול וקישוט והן באופן דומיננטי על ידי חלוקת האלמנטים בחלל ואופן החיפוי.


מטבחי יוקרה, מתכתבים עם סגנון אחד, ומשדרים מסר ברור ואחיד, הם מצטיינים במראה נקי, ומתחברים כמקשה שלמה באמצעות טקסטורת החומרים. 
אלמנט נוסף, שמאפיין מטבחי יוקרה הוא השפה העיצובית, לעולם יהיו אלו מטבחים מאוזנים מבחינה ויזואלית. משרים תחושה של סדר, ומחולקים באופן כזה, שניתן לעבוד ברצף הגיוני על משטחי העבודה, עיקר המחשבה מתמקדת במקסום הנוחות למשתמש, והפיכת השהיה במטבח לחוויה של ממש.


באילו חומרים, משתמשים כדי לייצור אותם?


למעשה מטבחי יוקרה הם תוצר של שילוב בין פורמייקות, עץ, משטחי קוריאן, נירוסטה, שיש, חיפוי אבן, בריקים, וכל אלמנט, שיוכל לממש את השפה העיצובית. ככל שהתוצאה מהודקת יותר, כך מושגת היוקרה ביתר שאת. מטבח יוקרה כפרי, יתבטא בחיפוי בריקים נקיים בגוונים בהירים, שישודכו לחלונות בפרופיל בלגי עדין עם זגוגית דקורטיבית. השפה העיצובית, תושג גם באמצעות תאורה מובנית, ושילוב של גופי תאורה לשימושים שונים, תאורת צד לשולחן האכילה, תאורה , "בגובה העיניים" בגוף נופל מהתקרה, תאורת יום צמודת תקרה למרחב התנועה בחלל, בצבעים חמים ומאירים.


אילו פטנטים ישדרגו את חווית השימוש במרחב


המושג "מטבח חכם" הוא אחד מהיישומים הרווחים ביותר בעולם מטבחי היוקרה, הוא מאפשר להינות מחיסכון משמעותי במשאבים ומניהול מובנה של מכשירי החשמל וההתקנות אביזרי האוורור והתאורה במרחב. הוא מאפשר לתזמן את תנור האפייה, להדליק את המזגן, לשלוט במסך הטלוויזיה, ואף משתלב היטב במערכת סאונד איכותית, שמשדרגת את החוויה.
אנו מתייחסים למשטחי העבודה במרחב באופן כזה, שהופך אותם ל"כל יכולים", וממצים את השטח שלהם עבור מגוון שימושים. פינות בידור, פינות בישול, פינות אכילה, פינות עיבוד מזון ואחסון יכולים להתרכז כולם במשטח אחד.


אלמנטים כמו טלוויזיות ניידות באמצעות מעמד, שילוב של אביזרי חשמל באיכות גבוהה, יאפשרו להפוך חלל קטן יחסית לחלל שימושי וכל יכול.
לסיכום, מדי יום אנו רואים, שמטבחי יוקרה הם למעשה עסקה חכמה, שחוסכת כסף רב, ומאפשרת שימוש מקסימלי והנאה במטבח. 

בואו לעיין בקטלוג המטבחים שלנו

מטבחי יוקרה מיכאלו

זכויות יוצרים

אתר michaelo.co.il הינו בעל זכויות היוצרים והקניין הרוחני באתר, ובאתרים הנלווים אליו באופן בלעדי.
במסגרת זכויות היוצרים והקניין הרוחני נכללים בין היתר, עיצובו הגראפי של האתר, מבנה האתר,
מרכיביו הצורניים והמהותיים של האתר, הטקסטים המופיעים בו, וכן קבצים ויישומים מכל סוג ומין שהוא.
חל איסור מוחלט על העתקה, הפצה, הצגה, פרסום או העברה של הנ"ל או חלק מהם,
אלא אם ניתנה לכך הסכמת אתר michaelo.co.il מראש ובכתב.

יצירת קשר

כתובת:  גלגלי הפלדה 16, הרצליה פיתוח

טל': 09-9506703  |  פקס: 09-7683322

דואר אלקטרוני:    info@michaelo.co.il