מטבחים שחורים
YouTube
נווטו אלינוצרו קשרצפו בסרטון

מטבחים שחורים

ביקור בתערוכת המטבחים אורוקוצינה Eurocucina במילאנו ,הניב תובנות רבות לאן זורם עיצוב המטבחים השנה, מטבחים שחורים היא המילה האחרונה בתחום עיצוב המטבחים , בין אם מדובר במטבח שחור מבריק או מטבח שחור מט , רוב היצרנים והמעצבים סיפקו את הגרסא שלהם למטבחים שחורים.

הצבע השחור תמיד היה כאן, בשנים האחרונות מתחזקת המגמה לשימוש בצבעים הכהים ובצבע השחור גם במטבחים

את השימוש בצבעים אלו ניתן לשלב בדרכים שונות - בחלק מהמטבח לדוגמא באי שלנו, בארונות הגבוהים/בארונות הנמוכים ולשלב צבע משלים - למשל עץ, או אפילו לעצב את המטבח כולו בצבע הכהה.

האם מטבחים שחורים מרזים ?

הסברה כי הצבע השחור מקטין את הבית איננה רלוונטית עוד, כאשר מעצבים את המטבח בצורה נכונה, פרקטית וכזו שמוציאה מהחלל את המקסימום, מבלי לפגוע ביופי ובאסתטיקה, ניתן לראות כי פעמים רבות החלל יראה גדול יותר ועוצמתי יותר.

עוד חשוב לשלב בין טקסטורות ומרקמים שונים במטבח שלנו, לעשות את זה בצורה שתתאים עם אופי הבית, אופי הנפשות שגרות בו, ומוטיבים חוזרים שידברו בחלל הציבורי.

עוד דרך להגדיל את שטח המטבח ע"י עיצוב נכון היא, הצביעה המבריקה. אצלנו במטבחי  מיכאלו, ניתן לעשות מטבח שחור מבריק – 100% ברק, בצביעה מיוחדת.

הצביעה הזאת נותנת לנו "תחושה" של מראה אשר מגדילה ופותחת את שטח המטבח.

(מטבחים שחורים מבריקים של מטבחי מיכאלו


מטבחים שחורים עם שיש לבן

ניתן לשחק עם שני הצבעים הדומיננטיים וליצור מראה מיוחד בשילוב של מטבחים שחורים עם שיש לבן או מטבחים לבנים עם שיש שחור, כאשר ארונות המטבח שחורים מבריקים או צבועים בצע מט, והשיש דווקא לבן או בגוונים בהירים אחרים על מנת לתת ה ניגודיות בין שני הצבעים יוצרת מראה מאתגר. את הקירות ניתן לצפות בקרמיקה בגוונים שחורים שיחמיאו למטבח השחור ואף ישמרו על מראה נקי ,ו קרמיקה המשלבת את שני הצבעים, כאשר ניתן לשלב אריחים שחורים ולבנים  בתבניות שונות מתבניות שח של אריחים משולבים או כל צורה גאומטרין אחרת שתעטר את קיר המטבח בהרמוניה.

מטבח שחור

ניתן גם לשלב במטבח השחור אלמנטים מבריקים כמו נירוסטה, השילוב הקלאסי בין כסוף ושחור נותן מראה מודרני ודרמטי למטבח , הצבת פריטים נוספים בגוונים בהירים תדגיש את קיומם האלמנטים השחורים.

מטבחים שחורים מבית מיכאלו

מטבחי מיכאלו מזמינים אתכם להעיז יחד איתנו ולעצב לכם מטבח על גווני השחור, מטבח שלא יוכלו להוריד ממנו את העיניים

חזרה לקטלוג המטבחים של מיכאלומטבח שחור

זכויות יוצרים

אתר michaelo.co.il הינו בעל זכויות היוצרים והקניין הרוחני באתר, ובאתרים הנלווים אליו באופן בלעדי.
במסגרת זכויות היוצרים והקניין הרוחני נכללים בין היתר, עיצובו הגראפי של האתר, מבנה האתר,
מרכיביו הצורניים והמהותיים של האתר, הטקסטים המופיעים בו, וכן קבצים ויישומים מכל סוג ומין שהוא.
חל איסור מוחלט על העתקה, הפצה, הצגה, פרסום או העברה של הנ"ל או חלק מהם,
אלא אם ניתנה לכך הסכמת אתר michaelo.co.il מראש ובכתב.

יצירת קשר

כתובת:  גלגלי הפלדה 16, הרצליה פיתוח

טל': 09-9506703  |  פקס: 09-7683322

דואר אלקטרוני:    info@michaelo.co.il